Візуалізації
Плани
Фасади
Розрізи
Фото
<
>
<
>
<
>
Громадські споруди
Санаторно-оздоровчий комплекс Прикарпаття НБУ в м.Яремче 2 черга
Автори:
Марченко В.С., Скавіна О.І.
Рік:
Тип:
Громадські споруди
Статус:
Проектні пропозиції
Опис:

Спальний корпус на 120 місць з адміністративно-господарським блоком, ідальнею на 60 посадочних місць і медико-профілактичним центром (загальн.площ.-11556.0м2)

Детальніше про проект

Спальний корпус на 120 місць з адміністративно-господарським блоком, їдальнею на 60 посадочних місць і медико-профілактичним центром (загальна площа-11556.0м2)

Комплекс приміщень спального корпусу сполучений з адмінблоком і столовою в трьох різно-великих об’ємах:

  • спальний корпус – п’ятиповерховий, сполучений критим переходом (на рівні другого поверху) з спортивно-розважальним центром
  • адміністративно-господарський корпус-семиповерховий з розташованими (вище третього поверху ) приміщеннями медико-профілактичного центру)
  • їдальня на 60 посадочних місць – триповерхова ,приблокована до адміністративно-господарського корпусу

Спортивно-розважальний центр (загальною площею-8911,00м2) запроектований в амфітеатральному кратері природного походження з крутими (45-град.) еродованими, зсувонебезпечними схилами-розкритими в сторону ріки. Перепад відміток -15.0м

Комплекс приміщень розважального центру сконцентрований на верхніх поверхах п’ятиповер-хового моноблоку спортивно-розважального центру. Розважальний центр запроектований в складі приміщень -багатофункціональної амфітеатральноі зали, яка розташована на 4-му поверсі будинку і бібліотеки з бібколектором на 3000 томів – на 5-тому поверсі.

Спортивний центр складається з приміщень водних видів спорту і дитячого аквавідпочинку, розташованих на 2-му і 3-му (антресольному) поверхах п’ятиповерхового моноблоку і при-блокованого до нього приміщення критого спортивного басейну. На антресолях аквапарку розташовані приміщення комплексу "Світ бані".

На п'ятому поверсі також знаходяться приміщення вестибюльної групи і холу спортивно-розважального центру, а на терасі даху четвертого поверху знаходиться тенісний корт з допоміжними приміщеннями.

Перший поверх є технічним поверхом.