Візуалізації
Плани
Фасади
Розрізи
Фото
<
>
<
>
Громадські споруди
Університет банківської справи НБУ на пр. Науки в м.Києві
Автори:

Марченко В.С.

Рік:
2008
Тип:
Громадські споруди
Статус:
Проектні пропозиції
Опис:

Проектні пропозиціі по будівництву комплексу будівель Університету банківської справи НБУ розроблені для участі в тендері, який проводився на замовлення Національного банку Украіни.

Комплекс будівель складається з трьох нових корпусів, а також реконструйованого триповерхового існуючого адмінбудинку НБУ.

Детальніше про проект

Проектні пропозиціі по будівництву комплексу будівель Університету банківської справи НБУ розроблені для участі в тендері, який проводився на замовлення Національного банку Украіни.

Комплекс будівель складається з трьох нових корпусів, а також реконструйованого триповерхового існуючого адмінбудинку НБУ.

Згідно містобудівельного обґрунтування.розробленого ТОВ "ГРАДОСТРОЙ" ділянка об’єкту проектування визначена вузькою смугою шириною 36-40м навколо існуючого 16 поверхового корпусу НБУ, яка обмежується з сторони вулиць Велика Китайська та Мала Китайська та виходить на проспект Науки.

Комплекс будівель передбачає повне забезпечення функціонування університету банківської справи при Національному банку Украіни ( в комплекс будівель входять такі споруди:

 • адміністративно навчальний корпус на 620 чоловік з бібліотекою і читальною залою,столовою на 120 посадкових місць
 • гуртожиток для студентів та аспірантів на 250 чоловік проживання, двозальний спортивний комплекс висотою 20м, зв’язаний з навчальним корпусом теплим переходом з кафетерієм
 • реконструйований адміністративно-видавничий корпус НБУ

При виготовленні ПКД автор проекту орієнтувався на базові показники щодо структурних підрозділів та загальноі місткості навчального закладу. Згідно проведених розрахунків на об’єкті за адресою м.Киів просп.Науки 7 передбачено розмістити:

Адміністративно-навчальний корпус на 620 чоловік (змінноі поверховості 6-7 поверхів та загальною площею 17620м2) в складі:

 • цокольний поверх
 • з підземним паркінгом на 40 автомобілів, мийкою та технічними приміщеннями для ТО автомобілів.
 • приміщеннями учбового видавництва,
 • науково -бібліотечним комплексом і читальними залами для студентів.аспірантів та викладачів, обладнаними комп’ютерами,абонементом для обслуговування 2000 користувачів книжковим фон-дом на 200000 електронних підручників,приміщенням абонементу з каталогом та книгосховищем на 250000 книг, технічними кімнатами для сканування,дл роботи з фондами відкритого доступу, кімнатою для зберігання відеоматеріалів ,залою для раритетноі літератури.
 • комплексом приміщень ідальні на 120 посадкових місць з господарським двором і грузовою рампою на відм.-4.500,складськими приміщеннями і комплексом технічнихприміщень для трасування інженерних мереж.
 • перший-сьомий поверхи
 • з вестибюльною группою і гардеробом на 300чоловік, актовою залою на 200 місць, 4-ма лекційними аудиторними залами по130м2, 15–ма аудиторіями по 80м2, 5-ма аудиторіями Інформатики, 3-ома аудиторіями вивчення іноземних мов, 2-ма ауди-торііями підготовки магістрів,відділами докторантури та аспірантури,відділами міжнародних зв’язків і громадськоі роботи з персоналом, навчально-методичними відділами,факультетом післядипломноі освіти (3 кімнати);
 • а також – з 7-ма кафедрами (14 кімнат),залою засідань на 50 осіб і кімнатою для синхронного перекладу, канцелярією, ректоратом (10 кімнат) і залою Вченоі ради на 50 чол.,фінансово-економічним відділом (4 кімнати),науково-дослідним інститутом,лабораторіями авторизаціі управлінськоіі внутрішньогосподарськоі діяльності і цент-ру інформаційних технологій ,серверними і іншими технічними приміщеннями.

Гуртожиток для студентів та аспірантів з гостьовими апартаментами для слухачів курсів підвищення кваліфікаціі на 250 чоловік (14 поверхів з площею поверхів 11340м2)

 • цокольний поверх
 • передбачений комплекс приміщень для екореабілітаціі (9-прміщень), медпункт (10-приміщень)
 • перший-чотирнадцятий поверхи
 • з вестибюльною группою,кімнатою охорони,студентським клубом на 100 місць,інтер-нет-кафе на 50 місць з серверною,господарськими прміщеннями.
 • з 100-а кімнатами на 2 чол. площею не менше 16м2 кожна з санвузлом і душовою, кімнатами самопідготовки, кухнями і кімнатами прийому іжі на кожному поверсі.
 • з 10-ма одномісними гостьовими апартаментами і 2-ма сімейними двокімнатними
 • з 40-ка одномісними кімнатами для проживання слухачів курсів підвищення кваліфікаціі

Гуртожиток сполучений з адміністративно-навчальним корпусом теплим переходом в якому розташований зимовий сад з кафетерієм.

Спортивний тризальний комплекс (триповерховий) висотою до 20м, загальною пло-щею -3000м2

Три тренувальних зали по 1000м2 на 1-ому,2-му і 3-ому поверхах з снарядними, гардеробними кімнатами,кімнатами для зберігання спортивного інвентарю,душовими і санвузлами,кабінетами тренерів і антресолями з місцями для вболівальників.